Åsane Fotball Damer

Våre trenere og lagledere

Våre trenere og lagledere
jskavland@gmail.comjskavland@gmail.comLag Rolle Fornavn Etternavn Mobil Email
A-LAG Sportslig leder Jostein Nesse 41359837 joss@aafd.no
A-LAG Hovedtrener Erik Thomas Duffy 47644656 erik@aafd.no
A-LAG Hovedtrener Arild Mørch 98021797 arild@aafd.no
A-LAG Keepertrener Erik Jan Goedknegt 40011452 erikgoe@online.no
A-LAG Lagleder materiell Halvard Myrdal 93438643 hamyrda@oKeepernline.no
A-LAG Lagleder kamprapport Ove Lillestøl 93226247 ove.lillestol@dnbnor.no
A-LAG Kontaktperson Arne Hitland 41225356 alag@aafd.no
A-LAG Ass.lagleder Dag Halvorsen 94377074 marikollen@rema.no
U-LAG Sportslig leder Jostein Nesse 41359837 joss@aafd.no
J17 2.div Hovedtrener Thorbjørn Bogetvedt Hitland 41667286 thorbjorn.hitland@tryg.no
J17 2.div Trener Ørjan Moldestad 91132794 o-moldes@online.no
J17 2.div Trener Eirik Farestveit 48000462 e-farest@online.no
J17 2.div Trener Magnar Rusten 90576210 mr@stema-r.no
J17 2.div Hovedlagleder Bjørn Engum 47879942 b-engu@online.no
J17 2.div Lagleder Thomas Thorn 47469511 thomas.thorn@logiteam.no
J15 Hovedlagleder Anne Charlotte Jensen 97621950 acje@online.no
J15 Hovedtrener Hedda  Haugland Duffy 92631611 hedda@aafd.no
J2006 Panter Hovedtrener Martin Raknes 95895394 martin.raknes@emvest.no
J2006 Panter Trener Øyvind Sunde 97045565 oyvind.sunde@lonne.com
J2006 Panter Hovedlagleder Jørn  Skavland   jskavland@gmail.com
J11 2006 Panter Lagleder Maren Dale Raknes 91602332 Maren.Dale-Raknes@nhh.no
J11 2006 Tiger Hovedtrener Per Harald Andersen 92854609 pehaan@online.no
J11 2006 Tiger Hovedlagleder Nicola Jayne Robins 45851173 narutle@online.no
J9 2008 Sol Hovedtrener Kristian Tindvik Sletten 91736280 kts82@outlook.com
J9 2008 Sol Hovedlagleder Ståle Hauge Jameson 93404699 stale.jameson@gmail.com
J2009 Heltene Hovedtrener Geir  Bakke 93283821 geir.bakke@primus.no
J2009 Heltene Hovedtrener Jan  Jæger 40038046 Jan.jeger@gmail.com
J2010 Måne Hovedtrener Kristian  Mo 40233493 kristian_mo@hotmail.com
J2010 Måne Trener Leif Jantzen 95743678 leif@jantzen.no
           


 

E-post: post@aafd.no
Kontonummer: 3632.54.81174
Organisasjonsnummer: 982 607 833
Kontoradresse: Åsane Senter 58, Vestlandshallen, 5116 Ulset

Attraktiv - Engasjert - Inkluderende

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift